O Twórcach

Jesteśmy agencja storytellingową.

Storytellling traktujemy bardzo poważnie. Opowiadanie historii samo w sobie jest sztuką a kiedy ma ona służyć konkretnym marketingowym celom staje się prawdziwym wyzwaniem. My z powodzeniem bierzemy je na siebie.

Zgromadziliśmy kompetencje dzięki którym sprawnie poruszamy się w dziedzinie strategii marketingowych, rozpoznawaniu i nazywaniu potrzeb, budowaniu komunikacji opartej na korzyściach, ale przed wszystkim potrafimy wykorzystać to wszystko do budowania poruszających historii.

Nasza historia

Agencja Twórcy powstała w 2006 roku, początkowo jako agencja kreatywna. Jednak, Świat wokół nas, szybko się zmienia a my nie zamierzamy się zatrzymywać! Postawiliśmy na storytelling jeszcze zanim stało się to modne. Opowiadamy angażujące historie najczęściej wykorzystując do tego formy filmowe. Staliśmy się hybrydą pomiędzy agencja kreatywną a domem produkcyjnym.

Tworzyliśmy filmowe, czasem też social mediowe czy radiowe opowiadania dla takich marek jak Play, Polpharma, Whisbear, Pionier PEKAO, Duracell, Selt, WSIP, MSW, Hotel Bania, i wielu innych za każdym razem grając na nutach wywołujących porządane emocje.

W 2021 roku uruchomiliśmy własne studio dedykowane dla szybkich produkcji w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie produkcji content’u dla potrzeb e-commerce, szkoleń, konferenencji i spotkań online.

Klienci o nas

Skontaktuj się z nami

+48 507 017 011

Jesteśmy dostępni od 9:00 do 17:00

Email kontakt@tworcy.com.pl